Vechtsportautoriteit zoekt nieuwe auditors

Geplaatst op 26 april 2024
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn

De auditors van de VA bezoeken vechtsportevenementen en vechtsportscholen. Ze kijken naar onder meer de kwaliteit en de veiligheid. Dit team van ongeveer dertig vrijwilligers willen we uitbreiden. We moedigen vooral mensen uit het noorden van het land aan om zich aan te melden.

We zoeken onafhankelijke vechtsportliefhebbers met beroepsmatige ervaring die bij dit werk kan worden ingezet. In de huidige groep zitten onder meer medewerkers van inspectiediensten, sportondernemers, veiligheidsdeskundigen, accountants en juristen. Zij bezoeken in wisselende koppels de vechtsportscholen en vechtsportgala’s.

Auditors beoordelen evenementen en gyms aan de hand van vaste criteria. In jargon: een gevalideerd keuringsinstrumentarium. Met de bezoeken helpen we de sector om de kwaliteit op peil te brengen en houden.

We willen ons huidige team uitbreiden en zoeken dus nieuwe enthousiaste auditors. Omdat we graag wat meer leden in het noorden van het land hebben, moedigen we nadrukkelijk mensen in Friesland, Groningen en Drenthe aan om zich aan te melden.

Een auditor beschikt over de volgende kwaliteiten:

  • Affiniteit met vechtsport.
  • Wil zich verdiepen in de voorschriften voor vechtsportevenementen en vechtsportscholen.
  • Ervaring met controleprocedures.
  • Weet ook de schijn van belangenverstrengeling te vermijden.
  • Integer, eerlijk, gaat zorgvuldig om met bevindingen.
  • Analytisch vermogen. Onderscheidt hoofd- van bijzaken, feiten van interpretaties.
  • Goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel verbaal als op schrift.
  • Discreet in de omgang met vertrouwelijke informatie.
  • Laat zich niet van de wijs brengen door belanghebbenden.
  • Audits worden uitgevoerd in koppels, samenwerking is cruciaal.
  • Wisselt graag ervaringen uit, reflecteert op feedback.
  • Iedereen in de sector wordt gelijkwaardig bejegend.

Er geldt een vaste onkostenvergoeding per audit. Audits vinden plaats op oproepbasis. De start van de werkzaamheden is in overleg. Je wordt ingewerkt door ervaren collega’s.

Meer informatie over de Nederlandse Vechtsportautoriteit staat op onze website, bijvoorbeeld in dit artikel: Op pad met het auditteam

Interesse? Stuur jouw motivatie en cv of vragen naar info@vechtsportautoriteit.nl